Nacházíte se zde: Úvod - Redakce
25.05.2022
  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Historicky Kaleidoskop

Redakce

Email Tisk PDF

Vydavatel:
Centrum české historie, o.p.s.

IČ: 02522250

www.centrumceskehistorie.cz

 

 

  

Osobní údaje

Na zabezpečeném serveru on-line magazínu Historický kaleidoskop jsou evidovány osoby, které se přihlásily k odběru novinek,

Tím, že jste se zaevidovali k odběru novinek, bylo nutné pro příjem těchto novinek zadat uživatelské jméno a e-mailovou adresu.

Historický kaleidoskop tak eviduje pouze uživatelské jméno a e-mail osob, které se samostatně zaregistrovaly, a tím vyjádřily souhlas k zasílání novinek.

E-mailová adresa je určena pouze k zasílání novinek upozorňujících na zajímavé informace publikované v magazínu Historický kaleidoskop na www.historickykaleidoskop.cz, nebo k upozornění na další aktivity a akce vydavatele tohoto magazínu, jímž je Centrum české historie, o.p.s.

Centrum české historie, o.p.s., údaje osob, které se přihlásily k odběru novinek, neeviduje v žádné jiné podobě, než v této elektronické, a nevyužívá je k žádným jiným účelům, ani je dále nepředává třetím osobám.

Svůj souhlas může každý uživatel kdykoli odvolat, a to těmito způsoby:

  • při příjmu nové zprávy - tj. Novinky - klikne v dolní části na odkaz, kterým se odhlásí z odběru novinek
  • zašle e-mailovou zprávu, do jejíhož předmětu uvede text: ODHLÁSIT Z ODBĚRU NOVINEK, a to na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

Autorská práva:
Celý obsah těchto webových stránek je chráněn autorskými právy. Články nebo jejich části zde uveřejněné jsou zpracovány pro tento on-line magazín nebo byly zpracovány pro tištěnou verzi časopisu Historický kaleidoskop, registrovaného M K ČR E 16877, ISSN 1802-1409, která vycházela do roku 2016,  a byly zpracovány pro tento časopis nebo otištěny s povolením autorů. Jakýkoli obsah stránek ani jeho část nesmí být přetiskovány bez souhlasu redakce a autorů.
 
 

PODPOŘTE NÁS

Podpořte, prosím,
Historický kaleidoskop on-line.
DĚKUJEME!