Nacházíte se zde: Úvod - Redakce - Podpořte nás
29.01.2022
  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Historicky Kaleidoskop

Podpořte nás

Email Tisk PDF

Vážíme si vás všech, kteří naše neziskové projekty sledujete a podporujete.

Podpořte prosím časopis Historický kaleidoskop a další projekty Centra české historie

Vydávání tohoto časopisu i další projekty Centra české historie, jako například výstavy Voláme všechny Čechy!, Velká válka, Osudové roky české státnosti či vzdělávací programy pro mládež a besedy jsou neziskovými projekty.

Vše záleží jen na vás, zda naše projekty budou moci existovat i v dalších měsících, zda budeme moci časopis vydávat a připravovat další akce, jejichž cílem je, aby nastupující generace nezapomněly na historii svého národa a vážily si osobností, které zanechaly svůj otisk v dějinách státu i Evropy.

Jsme si vědomi toho, že podporovat neziskové projekty znamená od dárců velkou důvěru. Naše výstupy můžete sledovat jak na webových stránkách:

Komukoli z našich dárců na požádání vystavíme darovací smlouvu, ale také se s vámi rádi setkáme a ukážeme, k čemu byly vámi darované finanční prostředky použity.

Podpořit nás můžete:

  • Sponzorským darem – vítáme každou i sebemenší finanční částku, věcné dary i protislužby – pomůžete nám tím v naší práci i dalších projektech, zvláště vydávání Historického kaleidoskopu - NYNÍ NÁS MŮŽETE PODPOŘIT VÝBĚREM LIBOVOLNÉ ČÁSTKY A KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO "DARUJ"

Jestliže nás chcete podpořit jiným způsobem, kontaktujte nás!

Kontakt pro podporu, dary či inzerci:

ing. Jaroslav Houška, e-mail: jhouska/zavináč/ceskatrikolora.cz, tel: 603 548 872

Za každou podporu vám velmi děkujeme. Stanete se našimi čestnými partnery a budete informováni o našich aktivitách. Vaše jméno se objeví v seznam dárců a podporovatelů na webových stránkách.

 

 

 

 

PODPOŘTE NÁS

Podpořte, prosím,
Historický kaleidoskop on-line.
DĚKUJEME!